Засіб від грибкових інфекцій "Полуничка", що має стимулюючий ефект
Діючі речовини
Водний розчин солей поліалкіленгуанідинів (гідрохлорид, 28 г/л + гіпофосфіт, 2г/л)
Використання
Препарат"Полуничка" використовують для позакореневої обробки на ранніх етапах і в процесі розвитку, цвітіння та росту ягід. Його використання добре поєднується з різними агротехнічними прийомами і не вимагає додаткових обробок.
Обмінні процеси
Використання препарату "Полуничка" призводить до активації обмінних процесів в пагонах і рослинному організмі в цілому, захищає від грибкових інфекцій та веде до прискорення розвитку рослин, збільшення маси ягід, їх цукристості.
Антистрес
При використанні засобу
кущі полуниці стають більш стійкими до стресових умов вирощування, перепадів температур, посухи та пригнічувальної дії
гербіцидів.
Фунгіцидні властивості
Склад діючої речовини препарату має фунгіцидні та бактерицидні властивості. Після обробки рослини підвищується рівень захисного та фітоімунного потенціалу, що пригнічує розвиток фітопатогенних інфекцій, особливо грибкових.
Вплив на рослину
(//agrotorg.net)
-підсилюється ріст пагонів
-формується більш потужна коренева система, яка охоплює більший об'єм ґрунту, що дозволяє рослині краще використовувати ґрунтову родючість;
- збільшується кількість вологи в прикореневій зоні;
- краще переноситься посуха та інші несприятливі умови;
- збільшуеться врожайність на 15-20 % та якісні характеристики ягід.
Застосування препарату
Препарат рекомендується застосовувати самостійно чи у суміші з іншими.
Препарат застосовується у вигляді робочого розчину. Робочий розчин виходить шляхом розведення препарату.
Робочий розчин може наноситися на поверхню рослин будь-яким чином (наземними обприскувачами, генераторами туману тощо, при яких зволожується максимальна площа поверхні рослини. Межі витрати правильно приготовленого робочого розчину визначається технічними можливостями
обладнання, при цьому верхня межа не обмеженою. Нижня межа визначається фахівцем господарства виходячи або з технічних можливостей обладнання, або з економічних міркувань.
Спеціальних заходів захисту при роботі з препаратом не потрібно.
Технологія приготування робочого розчину
Препарат випускає у вигляді концентрату зі ступінь розведення 1: 1000 для регуляції росту і 1 : 200 для санітарних обробок при грибкових ураженнях . Робочий розчин одержують у такий спосіб: до 999 частин робочого розчину додається одна частина препарату (наприклад: 999л робочого розчину і 1 л препарату чи 199 л води і 1 л препарату для лікуваня).
Класифікація всесвітньої організації охорони здоров"я
Препарат у формі концентрату відноситься до 4 класу (безпечні речовини при попаданні на шкіру) і до 3-го класу (малонебезпечні речовини при попаданні всередину організму).